19 Şubat 2013 Salı

Yumurta Büyüsü


Yumurta büyüsü, genel olarak iki kişiyi ayırmak için yapılan etkili büyüdür. Yumurta büyüleri, sevenleri ayırma, istemeden bir araya gelmiş iki kişiyi ayırma, istemeden evlenenleri ayırma, kardeşleri ayırma, birbirini sevmeyen iki kişiyi birbirinden ayırma gibi amaçlar için yapılır.
Yumurta büyüsü nasıl yapılır, yumurta büyüsü kişilerin kendi başlarına yapabileceği bir iş değildir. Çünkü her yapılan işin belli bir tekniği ve yapılış metodu vardır. Doğru bir şekilde çalışma yapmak sonuca giden çok önemli bir yoldur. Üstelik yanlış yapılan işler yanlış sonuçlara da yol açabilmektedir.
Yumurta büyüleri oldukça etkili ayırma büyüleridir. Yumurta büyüleri nasıl yapılır hakkında bilgi almak için yumurta büyüsü yapan medyumdan yardım almak en doğru olandır. Yumurta büyüsü yapmak istiyorum, yumurta büyüsü yaptırmak istiyorum diyen biri yumurta büyüsü neden yapılır, yani niçin yapılır, bunu çok iyi bilmelidir.
Yumurta büyüsünün etkileri oldukça kuvvetlidir. Yumurta büyüsünün etkisi çok yüksek olduğundan yapıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar, denir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder